Önceki Bölüm Başkanlarımız

Prof. Dr. Hikmet YAZICI 21.06.2017 - devam ediyor
Prof. Dr. Hatice ODACI 16.06.2014 - 20.06.2017
Doç. Dr. Mustafa ŞAHİN 10.06.2013 - 15.06.2014
Doç. Dr. Hatice ODACI 22.01.2009 - 01.06.2013
Yrd. Doç. Dr. Hikmet YAZICI 01.06.2004 - 21.01.2009
Doç. Dr. Yaşar ÖZBAY 01.06.2001 - 31.05.2004
Prof. Dr. Zafer GÖKÇAKAN 29.06.1998 - 31.05.2001
Prof. Dr. İsmail ÖZÇELİK 22.11.1990 - 28.06.1998
Yrd. Doç. Dr. Abdullah ÇAVUŞ 1986 - 1990
Öğr. Gör. Ekrem ALTUN 1984 - 1986